Pohjois-Karjala

Kattoyksikkö Pohjois-Karjala toimii näiden kuntien alueilla:

 

Joensuu, Enonkoski, Kitee, Parikkala, Nurmes, Heinävesi, Liperi, Kontiolahti, Ilomantsi, Lieksa, Rääkkylä, Tohmajärvi, Outokumpu, Polvijärvi, Juuka, Valtimo, Kesälahti, Kerimäki, Punkaharju, Tuusniemi, Kaavi, Savoranta

 

Sähköpostimme ovat muotoa: etunimi.sukunimi@kattoyksikko.fi

POHJOIS-KARJALAN YKSIKKÖ

 

Ville Luhio

Yksikönpäällikkö

 

050 479 9045

ville.luhio@kattoyksikko.fi

 

 Henry Jokinen

Asennus, Aurinkovoimalat

 

050 551 1738

henry.jokinen@kattoyksikko.fi

 

Jarno Ylinen

Sähkötöiden johtaja
 

050 371 3955

jarno.ylinen@kattoyksikko.fi

 

Jouni Puhakka

Myyntipäällikkö

 

 

050 312 2255

jouni.puhakka@kattoyksikko.fi

 

Joel Turunen

Myynti ja suunnittelu

Kattoremontit ja aurinkovoimalat

 

050 549 4906

joel.turunen@kattoyksikko.fi

 

Tero Piitulainen

Myynti ja suunnittelu

Kattoremontit ja aurinkovoimalat

 

050 554 2476

tero.piitulainen@kattoyksikko.fi

 

Veli-Matti Hassinen

Myynti ja suunnittelu

Kattoremontit ja aurinkovoimalat

 

050 472 0668

veli-matti.hassinen@kattoyksikko.fi

 

Leevi Pikkarainen

Myynti ja suunnittelu

Kattoremontit ja aurinkovoimalat

 

050 551 4103

leevi.pikkarainen@kattoyksikko.fi

 

Henrik Juvonen

Myynti ja suunnittelu

Kattoremontit ja aurinkovoimalat

 

050 339 5628

henrik.juvonen@kattoyksikko.fi

 

Aron Karhu

Myynti ja suunnittelu

Kattoremontit ja aurinkovoimalat

 

050 384 8355

aron.karhu@kattoyksikko.fi

 

Ota yhteyttä
Mainostoimisto Semio | Webio julkaisujärjestelmä